Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Gmina przystępuje do aktualizacji Programu Rewitalizacji Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski przystępuje do aktualizacji Programu Rewitalizacji Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego na lata 2016-2023.

Celem opracowania aktualizacji Programu jest wsparcie wyznaczonego obszaru rewitalizacji, stworzenie miejsca przyjaznego mieszkańcom pod względem technicznym, przestrzennym i środowiskowym w połączeniu z aktywnością społeczną i kulturalną mieszkańców tego obszaru.

Obecny etap realizacji Programu Rewitalizacji wymaga jego aktualizacji szczególnie w zakresie uzupełnienia o nowe pomysły                 i przedsięwzięcia rewitalizacyjne, między innymi przez mieszkańców oraz podmioty prywatne np. organizacje pozarządowe, czy wspólnoty mieszkaniowe. Już dziś zachęcamy Państwa do składania nowych propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych w ramach zaplanowanego naboru przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych rewitalizacją miasta zapraszamy na spotkania informacyjno-doradcze, w trakcie których przedstawimy harmonogram prac związanych z aktualizacją Programu Rewitalizacji, a także udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naboru nowych przedsięwzięć.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się:

    • 4 lipca 2019 roku o godz. 15:00,
    • 18 lipca 2019 roku o godz. 15:00.

Spotkania odbywać się będą w siedzibie Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. J. Głogowskiego 3/5, sala 001.

Spotkania prowadzić będą przedstawiciele Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny