Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Bezpłatne badania krwi dla mieszkańców Gminy Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowieckie Stowarzyszenie Głuchych „Nad Kamienną” zaprasza mieszkańców do udziału w projekcie bezpłatnych badań poziomu pierwiastków we krwi – cynku i selenu. 

Inicjatywa realizowana jest w ramach zadania publicznego „Dbam o zdrowie – badam się”, finansowanego z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. 

Projekt skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia i zamieszkują teren Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Liczba bonów na wykonanie badań jest ograniczona.

Zapisy oraz odbiór bonów odbywają się w każdy czwarty czwartek miesiąca (z wyjątkiem świąt), w godzinach 13:30–14:30, w Osiedlowym Domu Społecznym „Malwa” przy os. Stawki 45 lok. 15, I piętro w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Osoby zapisujące się na listę odbioru bonów proszone są o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia daty urodzenia.

Ostrowieckie Stowarzyszenie Głuchych „Nad Kamienną” od lat prowadzi działania na rzecz integracji i wsparcia osób z niepełnosprawnościami, realizując również projekty związane z promocją zdrowia i profilaktyką zdrowotną. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny