Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych zaprasza na świąteczne spotkanie NGO

Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych zaprasza na świąteczne spotkanie NGO

Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji działających na terenie Kielc na doroczne świąteczne spotkanie, które odbędzie się 16 grudnia o godz. 17:00 w Sali Ślubów kieleckiego Ratusza.

Wydarzenie będzie okazją do podsumowania mijającego roku, rozmów o planach na przyszłość oraz integracji lokalnego środowiska pozarządowego. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz miasta, a gościem specjalnym będzie Dyrektor NIW-CRSO, Pan Michał Braun.

Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich kieleckich NGO, jednak obowiązuje indywidualna rejestracja.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/bYmenQPtjnqXWqWw6

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny