Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

,,Świętokrzyskie SUPER-NGO” – zaprasza na spotkanie integracyjne!

Spotkanie integracyjne młodzieżowych NGO w Kielcach


Świętokrzyskie SUPER-NGO serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz młodzieży (w wieku 15–29 lat) z terenu województwa świętokrzyskiego na kolejne spotkanie integracyjne w ramach projektu „Świętokrzyskie SUPER-NGO”.

Termin: 17 września 2025 r. (środa)
⏰ Godzina: 17:00–20:00
Miejsce: Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach, ul. Rynek 3

Celem wydarzenia jest integracja, wymiana doświadczeń oraz łączenie potencjałów i pomysłów młodzieżowych organizacji. Gościem specjalnym spotkania będzie Radek Kowalik, który podzieli się wiedzą na temat przygotowywania ciekawych kampanii informacyjnych oraz doboru profesjonalnego sprzętu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ze względu na organizację poczęstunku i troskę o niemarnowanie żywności prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
Formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/7AzDNtzU7gsNW15K7

Więcej informacji o spotkaniu znajduje się tu: https://www.instagram.com/p/DODcv8vjZ9j/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny