Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych na otwarte posiedzenie Zespołu ds. Turystyki

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych współtworzących ofertę turystyczną Powiatu Ostrowieckiego do udziału w otwartym posiedzeniu Zespołu ds. Turystyki.

Spotkanie będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń, przedstawienia pomysłów oraz wypracowania wspólnych kierunków działań służących rozwojowi turystyki w regionie. Współpraca samorządu z organizacjami społecznymi odgrywa istotną rolę w budowaniu atrakcyjnej i spójnej oferty turystycznej naszego powiatu.

Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące:

-rozwoju turystyki w regionie,
- rozbudowy i promocji tras rowerowych oraz pieszych,
- ochrony i popularyzacji lokalnego dziedzictwa,
- wspólnych działań promocyjnych na rzecz Powiatu Ostrowieckiego.

Informacje organizacyjne
Termin: 26 czerwca 2026 r. (piątek)

Godzina: 13.00

Miejsce: Pałac Wielopolskich w Częstocicach

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 25 czerwca 2026 r. pod numerem telefonu 41 247 52 15.

Serdecznie zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniu i aktywnego włączenia się w działania służące rozwojowi turystyki oraz promocji walorów Powiatu Ostrowieckiego.

powrót do kategorii
Następny