Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Miejski Dzień Seniora w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wczoraj (22 października 2024 r.) na hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Miejski Dzień Seniora. 

Jest to wydarzenie organizowane w wielu polskich miastach. Ma ono na celu integrację i aktywizację osób starszych. Seniorzy z naszego miasta mieli okazję wziąć udział w koncercie zespołu „Poparzeni kawą trzy” oraz zabawie tanecznej przy muzyce zespołu Master Team. 

Miejski Dzień Seniora jest także okazją do integracji międzypokoleniowej. 

 

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności