Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Bezpieczeństwo pieszych

Dodatkowe znaki ostrzegawcze przed przejściami dla pieszych dot. zakazu używania telefonów komórkowych pojawiły się już na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Oznakowanie  wykonano w 10 lokalizacjach na terenie miasta. W centrum, w rejonie szkół, przy targowisku miejskim. Wszystko po to, by ustrzec mieszkańców naszego miasta przed zagrożeniem wynikającym używania telefonu komórkowego podczas korzystania z oznakowanych przejść dla pieszych.  

Wykaz lokalizacji znakowania:

-ul. Sienkiewicza / Kopernika  (przejście aktywne),
-ul. Rynek – przy piekarni „ Pod Telegrafem”,
-ul. Okólna – wąska uliczka (przejście aktywne),
-ul. Starokunowska (sklep rewerowy),
-ul. Siennieńska (obok banku PKO),
-ul. Chrzanowskiego obok AZ (przejście aktywne),
-ul. Ostrowiecka  (przy szkole),
-ul. Słowackiego przy LO,
-ul. Słowackiego przy Targowicy,
-ul. Trzeciaków przy PSP nr 1.
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności