Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Inauguracja roku akademickiego 2024/2025 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wczoraj odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/2025 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku przy Akademii Nauk Stosowanych imienia Józefa Gołuchowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to miejsce, w którym zostaje spełniona misja  kształcenia, ale także budowania więzi, dzielenia się doświadczeniem oraz wspierania się nawzajem. Społeczność uniwersytetu to nie tylko słuchacze, ale także osoby aktywne, pełne pasji i chęci dalszego rozwoju, niezależnie od wieku.

Oferta Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2024/2025 kształtuje się bardzo różnorodnie. Od wykładów, warsztatów i zajęć, które pozwolą rozwijać zainteresowania słuchaczy, jak również odkrywać nowe pasje oraz zgłębiać wiedzę na różnorodne tematy – od sztuki, poprzez nauki społeczne, po zdrowie i technologie.

Galeria zdjęć

1 3 4 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności