Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Kampania "Dzieciństwo bez Przemocy"

W ramach  ogólnopolskiej akcji "Dzieciństwo bez Przemocy", 23 października 2024 r., miał miejsce wykład pt. ,,Dostrzec i reagować na różne rodzaje przemocy. Niezbędnik pedagogiczny świadomego nauczyciela".

W czasie spotkania nauczyciele dowiedzieli się m.in.  jak rozpoznać symptomy przemocy wobec dzieci, w jaki sposób krzyk wpływa na negatywny rozwój mózgu małego człowieka, jak reagować w sytuacji, gdy jesteśmy świadkami przemocy wobec najmłodszych i gdzie można szukać specjalistycznej pomocy. Wykład, który odbył się Centrum Aktywności Obywatelskiej poprowadziła dr Aneta Ratajek. Organizatorem spotkania był Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

 

Galeria zdjęć

IMG_20241023_170651 IMG_20241023_170948 IMG_20241025_094332
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności