Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Konferencja na znak poparcia dla Prezydenta Miasta

Dziś w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zaraz po sesji Rady Miasta odbyła się konferencja prasowa z udziałem Radnych Rady Miasta oraz pracowników Urzędu Miasta na znak poparcia dla Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności