Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Piknik rodzinny na zakończenie wakacji w Ostrowcu Świętokrzyskim

W miniony weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się piknik rodzinny na zakończenie wakacji. Wydarzenie połączyło dobrą zabawę, aktywny wypoczynek i edukację w pięknym, plenerowym klimacie. Jedną z głównych atrakcji był quest „Przygoda z ostrowiecką przyrodą”, który pozwolił uczestnikom lepiej poznać lokalne środowisko.

Na najmłodszych czekały różnorodne gry i zabawy, które dostarczyły mnóstwo uśmiechu i radości. W specjalnie przygotowanej strefie aktywności sportowej dzieci i młodzież mogły sprawdzić swoje umiejętności i spędzić czas w ruchu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty tematyczne, które rozwijały kreatywność i inspirowały do wspólnej zabawy. Rodzinny charakter wydarzenia sprawił, że każdy – niezależnie od wieku – znalazł coś dla siebie. Piknik był doskonałą okazją do integracji mieszkańców i wspólnego spędzenia czasu w serdecznej atmosferze. Wspaniała pogoda sprzyjała spotkaniom, rozmowom i aktywnemu spędzaniu czasu. Nie zabrakło także chwil relaksu i odpoczynku w gronie najbliższych. Uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych to najlepszy dowód na to, jak bardzo potrzebne są takie inicjatywy. Tego dnia w Parku Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się także koncert dla ostrowieckiej młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i współtworzyli to wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z pikniku, która najlepiej odda atmosferę i piękno wspólnie spędzonych chwil.

Zdjęcia: Fokus na Ostrowiec 

 

Galeria zdjęć

22 23 24 25 26 27 28 29 36 37 38 39 40 41 42 30 31 32 33 34 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności