Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Podziękowania dla medalisty Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Wczoraj podczas Sesji Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, złoty i brązowy medalista XII. Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Konrad Dębniak otrzymał oficjalne podziękowania od Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Artura Łakomca. 

Podczas sesji Konrad Dębniak, reprezentant ostrowieckiego Klubu Olimpiad Specjalnych „Szansa” oraz jego trener Remigiusz Woźniak otrzymali podziękowania, gratulacje i nagrody. Fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla Klubu Olimpiad Specjalnych „Szansa”. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności