Blisko 1,5 tony zebranych odpadów, ponad 600 zaangażowanych mieszkańców i 25 posprzątanych punktów na terenie miasta to efekty akcji pn. „Misja Czyste Miasto – PosprzątajMY Ostrowiec Świętokrzyski” przeprowadzonej w dniu 10 maja 2025 r. przez Gminę Ostrowiec Świętokrzyski i Powiat ostrowiecki
Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni odzewem wśród mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy...
więcej