Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Zapraszamy na X Ostrowieckie Senioralia

Już w najbliższy weekend 14-15 czerwca 2025 r., zapraszamy na X Ostrowieckie Senioralia „Każde pokolenie ma własny czas…”. Więcej informacji poniżej. 

14 czerwca 2025 r.

10:00 Uroczyste rozpoczęcie.

11:00 Wykłady:

– Cukrzyca typu 2. – nowoczesne leczenie – lek. med. Zdzisława Mazanek.

– Radość życia w wieku senioralnym – psycholog Ewelina Durazińska.

– Zdrowy Start – poranna aktywność fizyczna w życiu osób starszych – mgr. fizjoterapii Grażyna Brociek, mgr. wychowania fizycznego Magdalena Wilusz.

12:40 Słodki poczęstunek.

15 czerwca 2025 r.

Rynek

14:00 Spotkanie Seniorów.

14:15 Parada Seniorów.

Park Miejski

15:15 Koncert ŁĄCZYMY POKOLENIA – STUDIO WOKALNE PANDORA MCK.

16:15 Przegląd amatorskich zespołów artystycznych seniorów: solistów, zespołów śpiewaczy, grup teatralnych i kabaretowych.

19:15 Uroczyste zakończenie.

Wstęp wolny.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności