Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Setki uśmiechów i moc atrakcji. W Parku Miejskim świętowano Dzień Dziecka

Tłumy mieszkańców, mnóstwo atrakcji i setki uśmiechów najmłodszych – tak wyglądał festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w niedzielę (31 maja) w Parku Miejskim. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a z przygotowanych atrakcji przez całe popołudnie korzystały dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

Na uczestników czekało wiele bezpłatnych aktywności i warsztatów. Dużą popularnością cieszyły się: malowanie twarzy, dmuchańce, balonowa fotobudka i kreatywne stoiska. Najmłodsi chętnie korzystali również z wesołego placu zabaw oraz licznych animacji. Przez cały czas trwania festynu odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą, przygotowaną przez miejskie jednostki organizacyjne, stowarzyszenia, organizacje społeczne, fundacje, placówki oświatowe oraz służby mundurowe. Każde stoisko oferowało ciekawe atrakcje, konkursy, prezentacje i działania edukacyjne. Nie zabrakło także dmuchańców, waty cukrowej, popcornu oraz baniek mydlanych.

Wydarzeniu towarzyszył Jarmark Młodych Przedsiębiorczych, podczas którego uczniowie ostrowieckich szkół podstawowych prezentowali swoje pomysły i inicjatywy. Równolegle odbywały się obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Zwieńczeniem festynu był koncert "BUM TARARA BUM!" w Amfiteatrze w Parku Miejskim. Na scenie wystąpili podopieczni Ewy Goworowskiej z Chóru Dziecięcego "Kotki Dwa" oraz Studia Wokalnego "Pandora". Wcześniej prezentowały się przedszkolaki, uczniowie ostrowieckich szkół i Szkoła Tańca "Progres", dostarczając publiczności wielu muzycznych emocji.

Bogaty program sprawił, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a Dzień Dziecka w Parku Miejskim z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

  • Cieszę się, że tak wielu mieszkańców zdecydowało się spędzić to popołudnie razem w Parku Miejskim. Widok uśmiechniętych dzieci i zaangażowanych rodziców jest najlepszym dowodem na to, że takie inicjatywy są potrzebne. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego święta - podsumowuje prezydent Artur Łakomiec. 

Galeria zdjęć

711619192_1604487721203968_5237127685008399085_n 711644007_1604487111204029_4313999873510296314_n 711752624_1604486871204053_1196049313905358256_n 711909948_1604489464537127_208722821960071443_n 712247183_1604486647870742_4470127186869105703_n 712266579_1604487084537365_4523968172348861747_n 712455025_1604488441203896_1734780514187300405_n 712644637_1604488247870582_2882752383774163851_n 712663927_1604491884536885_3727776513419816506_n 712684122_1604487281204012_388724635744456817_n 712724110_1604492447870162_3946353059388337663_n 713125555_1604493317870075_3170048045715058255_n 713243753_1604486971204043_6655550301233579049_n czoło 1 711752615_1604488727870534_1135025842745874767_n 711048479_1604492467870160_2284862398405566134_n 711096795_1604493311203409_3601296560635726922_n 711656498_1604490351203705_819544672142848635_n 711752629_1604487971203943_2209441323496464016_n 711775914_1604490324537041_3094879846805864161_n 712066032_1604493811203359_8567628257608417934_n 712153088_1604490864536987_4722267225307017112_n 712153763_1604490404537033_6699680053861675602_n 712153763_1604492941203446_5629800418333327566_n 712159958_1604489724537101_9148381529501561942_n 712207027_1604487991203941_4761644158415269109_n 712275254_1604493434536730_1854621359523160680_n 712314399_1604492744536799_3789839331408456403_n 712314400_1604490887870318_3678379154596369609_n 712340028_1604487301204010_8822348734070857619_n 712378525_1604488344537239_1593480646939041904_n 712430773_1604493821203358_1479389309076025856_n 712763798_1604491007870306_6979388107398502404_n 713125559_1604493481203392_3686884859058322320_n czolo
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności