Bezpłatne badania profilaktyczne organizowane przez PCK
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza mieszkańców do udziału w akcji bezpłatnych badań profilaktycznych, która odbędzie się 15 maja w godz. 12:30–15:00 w siedzibie PCK przy ul. Stodolnej 30.
W ramach wydarzenia będzie można wykonać:
- testy na HIV,
- testy na kiłę,
- testy na HCV (wirusowe zapalenie wątroby typu C).
Badania są:
- szybkie,
- dyskretne,
- bezpłatne,
- dostępne dla każdego.
Akcja ma na celu promocję profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększanie świadomości mieszkańców w zakresie chorób zakaźnych. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z możliwości wykonania badań i zadbania o swoje zdrowie.
Organizatorem wydarzenia jest Polski Czerwony Krzyż – Oddział Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

