Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Powróć do: Rada Miasta

Radni Rady Miasta

buczkowska agnieszka

choinka stanisław

czeremcha mateusz

zdjęcie Mateusza Czeremchy

czeremcha.mateusz@um.ostrowiec.pl

tel. 518 259 499

Radny pełni dyżur w każdy trzeci wtorek miesiąca w godzinach 16.15-17.00 w siedzibie Rady Osiedla Denków przy ul. Niewiadomej 19 (budynek PSP Nr 9).

duda renata

dziewięcka krystyna

giemza marek

Zdjęcie Marka Giemzy

 tel.+48 41 513 362 831

giemza.marek@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszą środę miesiąca, w Radzie Osiedla „Gutwin" (siedziba: PSP Nr 10 ul. Rzeczki 18), w godz. 18.00 - 19.00.

Głąb artur

Zdjęcie Artura Głąba

 tel. +48 41 512 093 339

glab.artur@um.ostrowiec.pl

Radny spotyka się z mieszkańcami po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu pod nr telefonu 512093339.

kaszuba dariusz

kutryba kamil

Zdjęcie Kamila Kutryby

 kutryba.kamil@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca, w siedzibie Rady Osiedla „Rosochy" ul. Słoneczna, od godz. 17.00.

łata mariusz

Zdjęcie Mariusza Łaty

 lata.mariusz@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w siedzibie Rady Osiedla „Sienkiewiczowskie" - w Osiedlowym Domu Kultury, ul. Wspólna 5, w ostatni czwartek miesiąca, w godz. 16.00 - 17.00.

maj Grażyna

Zdjęcie Grażyny Maj

 maj.grazyna@um.ostrowiec.pl

Radna pełni dyżur w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godzinach 15.00-16.00 w siedzibie Rady Osiedla Piaski - Henryków - budynek Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Trzeciaków 35.

marzec marcin

Zdjęcie Marcina Marca

 tel. +48 603 170 922

marzec.marcin@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżury w każdy pierwszy wtorek miesiąca - w godz. 17.30 - 19.30, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" (Osiedle Stawki 45), w Biurze Posła na Sejm RP - A. Gierady.

pałka Andrzej

pietruszka aron

Zdjęcie Arona Pietruszki

 pietruszka.aron@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w Radzie Osiedla „Spółdzielców" (Osiedlowy Dom Kultury, ul. Wspólna 5) w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16.00.

pikus joanna - wiceprzewodnicząca rady miasta

Zdjęcie Joanny Pikus

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy piątek w godz. 14.30 - 15.30 w tymczasowej lokalizacji, tj. w budynku Hali Sportowo  Widowiskowej  przy ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, piętro II, pokój nr 3.28

W wyznaczonych terminach z Wiceprzewodniczącą Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerami telefonów: 531-473-039  
+48 41 2672124, +48 41 2672286.

Radna Joanna PIkus pełni również dyżury w siedzibach rad osiedli:

  • w Radzie Osiedla "Ogrody", Os. Ogrody 28 (górny pasaż) - w pierwszy wtorek miesiąca w godz. od 16.00 do 17.00,
  • w Radzie Osiedla "Złotej Jesieni", Os. Ogrody 37 - w trzeci wtorek miesiąca w godz. od 18.00 do 19.00,
  • w Radzie Osiedla "Stawki", Publiczne Przedszkole Nr 21, Os. Stawki 43 - w pierwszy czwartek miesiąca w godz. od 18.00 do 19.00.

renduda - dudek irena - przewodnicząca rady miasta

Zdjęcie Ireny Rendudy - Dudek

 renduda-dudek.irena@um.ostrowiec.pl

Przewodnicząca Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godzinach 13.00 - 15.00 w w tymczasowej lokalizacji, tj. w budynku Hali Sportowo  Widowiskowej  przy ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, piętro II, pokój nr 3.28

W wyznaczonych terminach z Przewodniczącą Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerami telefonów:

+48 41 2672124, +48 41 2672286

Korespondencję do Przewodniczącej Rady Miasta można kierować na adres:

Urząd Miasta
ul. J. Głogowskiego 3/5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski.

Stec włodzimierz

Zdjęcie Włodzimierza Steca

 stec.wlodzimierz@um.ostrowiec.pl

Radny pełni dyżur w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1,
ul. Trzeciaków 35, w godz. 17.00 - 18.00.

Stelmasik kamil

Zdjęcie Kamila Stelmasika

 tel. +48 517 480 671
stelmasik.kamil@um.ostrowiec.pl

kamil.stelmasik@gmail.com

www.kamilstelmasik.pl

Radny pełni swój dyżur w każdą ostatnią środę miesiąca w godz. 18.00 - 19.00, w świetlicy PUŁANECZKA (Os. Pułanki 54).

Strojny daniel

woźnicka - kuzdak marta - wiceprzewodnicząca rady miastaction 4

Zdjęcie Marty Woźnickiej - Kuzdak

 woznicka-kuzdak.marta@um.ostrowiec.pl

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta przyjmuje interesantów w każdy wtorek w godz. 14.45 - 15.30 w tymczasowej lokalizacji, tj. w budynku Hali Sportowo  Widowiskowej  przy ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, piętro II, pokój nr 3.28

W wyznaczonych terminach z Wiceprzewodniczącą Rady Miasta można kontaktować się również telefonicznie pod numerami telefonów: 
+48 41 2672124, +48 41 2672286.

Radna Marta Woźnicka - Kuzdak pełni również dyżury w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w Zespole Szkół Nr 2, Os. Słoneczne 45, w godz. 16.00-17.00.

wójcik karol

wrona jerzy

zawadzki artur


 

Informujemy, że z Radnymi Rady Miasta można kontaktować się drogą elektroniczną, jak również za pośrednictwem Referatu ds. obsługi i funkcjonowania Rady Miasta Wydziału Organizacyjno- Prawnego UM - tel. +48 41 2672124.

Korespondencję do radnych Rady Miasta można kierować do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego:


Rada Miasta
ul. J. Głogowskiego 3/5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

 

Radni Rady Miasta według okręgów wyborczych

Nr okręgu Granice okręgu Radni
1

Osiedle Kamienna:
Aleja 25-lecia Wolności (numery od 1 do 21 – numery nieparzyste i od 2 do 4 numery parzyste), Aleja 3 Maja, Cegielniana, Chmielna, Czysta, Focha Ferdynanda, Furmańska, Kamienna, Kilińskiego Jana, Kubasińskiej Miry, Mickiewicza Adama od 23 do 27 – numery nieparzyste, Podwale, Reja Mikołaja, Składowa, Słowackiego Juliusza, Smolna, Teatralna, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Zagłoby Onufrego (numery od 3 do 5 – numery nieparzyste i numery od 14 do 32a – numery parzyste), Żabia.

Osiedle Koszary:
Bałtowska (numery od 117 do końca tej ulicy – numery nieparzyste i numery od 222 do końca tej ulicy – numery parzyste), Boczna, Bursztynowa, Dębowa, Jeżewskiego Stanisława, Kochowskiego Wespazjana, Kopalniana, Koralowa, Milewskiego Jana (numery od 1 do 16), Mrozowskiego Adama, Nadkoszary, Niecała, Perłowa, Plac Świętego Józefa, Ptasia, Rozległa, Rubinowa, Samsonowicza Jana (nr 4), Skośna, Słodowa, Stawki Denkowskie, Sucha, Szafirowa, Szmaragdowa (nr 1 i numery od 2 do 12 – numery parzyste), Świerkowa, Świętojańska, Wiklinowa, Zapłocie, Zbożowa, Złota.

Osiedle Złotej Jesieni:
Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do ul. Ostrowieckiej – prawa strona oraz odcinek od ul. Wroniej do ul. Ostrowieckiej – lewa strona), Denkowska, Krucza, Osiedle Patronackie, Szczygla, Wronia, dr Wardyńskiego Adama, Polna (numery od 1 do 13 – numery nieparzyste), Radwana Mieczysława – budynki numer: 11, 12, 13, 14, 15.

Osiedle Ogrody:
bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Ogrody nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 12, 13, 15a, 15b, 17a, 17b, 19, 22, 23, 24, 25, 25a, 25b, 26, 26a, 26b, 27, 30, 31, 32, 35/5, 35/6, 36, 37, 38. Ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Leona Chrzanowskiego do ul. Mieczysława Radwana – lewa strona), Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – lewa strona), dr Dziewulskiego Eugeniusza, Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Leona Chrzanowskiego – lewa strona), Radwana Mieczysława (od Alei Jana Pawła II do ul. Polnej – lewa strona).

Osiedla Stawki:
bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Stawki nr: 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 46a, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ,76, 77, 81, 82, 83, 95, 96, 97, 98, 100. Ulice: 11 Listopada, Bałtowska (od nr 57 do nr 113 – numery nieparzyste i od nr 98 do 180 – numery parzyste), Hubalczyków, Sikorskiego Władysława (od nr 7 do 17 – numery nieparzyste i do nr 4 do 16a – numery parzyste), Słoneczna (od nr 1 do 15 – numery nieparzyste), Stawki, Szmaragdowa (od nr 3 do końca tej ulicy – numery nieparzyste i od nr 14 do końca tej ulicy – numery parzyste).

Stanisław Choinka,
Joanna Pikus,
Marcin Marzec,
Jerzy Wrona,
Daniel Strojny,
Dariusz Kaszuba
2

Osiedle Częstocice:
Boernera Ignacego (numery od 1 do 5 – numery nieparzyste i nr 2), Bugaja Leszka, Chmielowska, Cicha, Dąbrówki, Drukarska, Górna, Józefówka, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Osadowa, Parkowa, Paulinowska, Podgórze, Poprzeczna, Prosta, Sadowa, Szewieńska, Świętokrzyska (numery od 29 do końca tej ulicy – numery nieparzyste i numery od 24 do końca tej ulicy – numery parzyste), Urocza, Zofiówka, Żeromskiego Stefana (numery od 64 do 152 – numery parzyste i nr 91).

Osiedle Kolonia Robotnicza:
Bacewiczówny Grażyny, Bieliny, Borowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chopina Fryderyka, Cisowa, Cyprysowa, Daleka, Długa, Folwark Piaski, Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Kolonia Robotnicza, Las Rzeczki, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa, Makowa, Modrzewiowa, Morwowa, Noskowskiego Zygmunta, Nowe Piaski, Ogińskiego Michała Kleofasa, Okrężna, Olchowa, Olszynowa, Orzechowa, Paderewskiego Ignacego, Platanowa, Północna, Promienna, Przyjemna, Przytulna, Radosna, Relaksowa, Różyckiego Lubomira, Sasankowa, Sienkiewicza Henryka (numery od 108 do końca tej ulicy – numery parzyste), Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Wiązowa, Wieniawskiego Henryka, Źródlana.

Osiedle Kuźnia:
Czerwińskiego Sławomira, Dobra, Kuźnia, Lelewela Joachima, Reńskiego Józefa, Sienkiewicza Henryka (od nr 49 do 131 – numery nieparzyste), Sosnowa, Widok, Zagłoby Onufrego (numery od 34 do końca tej ulicy – numery parzyste), Żeromskiego Stefana (numery od 2 do nr 62 – numery parzyste i nr 3 i 5), Żurawia.

Osiedle Trójkąt:
Mickiewicza Adama (numery od 9 do 11 – numery nieparzyste i numery od 10 do 20 – numery parzyste), Polna (numery od 19 do 39 – numery nieparzyste), Sienkiewicza Henryka (numery od 6 do 62 – numery parzyste).

Osiedle Spółdzielców:
Iłżecka (numery od 61 do 79 – numery nieparzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 27 do 45 – numery nieparzyste i numery od 10 do 42 – numery parzyste), Polna (numery od 42 do 82 – numery parzyste), Rosłońskiego Jana, Waryńskiego Ludwika (numery od 26 do 32 – numery parzyste), Wspólna (numery od 2 do 44 – numery parzyste).

Osiedle Śródmieście:
Czerwonego Krzyża, Głogowskiego Jana, Górzysta, Iłżecka (numery od 1 do 51 – numery nieparzyste i od 2 do 46 – numery parzyste), Kościelna, Młyńska, Nowa, Okólna, Piwna, Plac Świętego Floriana, Polna nr 17 i nr 17a, Rynek, Sienkiewicza Henryka (numery od 9 do 25 – numery nieparzyste), Siennieńska (numery od 1 do 45 – numery nieparzyste i numery od 2 do 52 – numery parzyste), Starokunowska, Stodolna, Szeroka, Tylna.

Osiedle Sienkiewiczowskie:
Kochanowskiego Jana, Konopnickiej Marii (numery do 1 do 11 – numery nieparzyste i numery od 2 do 10 – numery parzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 1 do 17 – numery nieparzyste i numery od 4 do 8 – numery parzyste), Matejki Jana, Orzeszkowej Elizy, Polna (numery od 88 do nr 92 – numery parzyste), Waryńskiego Ludwika (numery od 1 do 35 – numery nieparzyste i numery od 2 do 22 – numery parzyste), Wspólna (numery od 1 do 23 – numery nieparzyste), Wyspiańskiego Stanisława (numery od 1 do 25 – numery nieparzyste i od 2 do 24 numery parzyste).

Karol Wójcik,
Andrzej Pałka,
Mariusz Łata,
Aron Pietruszka,
Renata Duda,
Artur Zawadzki,
3

Osiedle Gutwin:
Agrestowa, Akacjowa, Aroniowa, Cytrynowa, Dunalka, Fiołkowa, Gajowa, Gościniec, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Konwaliowa, Kopaniny, Korzenna, Lawendowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łowiecka, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Milewskiego Jana (numery od 17 do końca tej ulicy – numery nieparzyste), Miodowa, Morelowa, Oliwkowa, Orla, Owocowa, Pistacjowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przeskok, Przesmyk, Pszczela, Rozmarynu, Rzeczki, Sezamkowa, Siennieńska (od nr 91 do końca tej ulicy), Szałwiowa, Targowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Wylot, Wysoka, Zalesie, Zwierzyniecka, Żurawinowa.

Osiedle Pułanki:
bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Pułanki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49a, 49b, 50, 51. Ulice: Akademicka, Aleja Jana Pawła II (od nr 1 do nr 83 – numery nieparzyste), Armii Krajowej, Jasińskiego Tadeusza, Nowotrzeciaków, Skwer im. Honorowych Dawców Krwi.

Osiedle Piaski – Henryków:
Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Borowikowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Cybisa Jana, Dąbrowskiej Marii, Dygasińskiego Adolfa, Fałata Juliana, Fredry Aleksandra, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gierymskiego Aleksandra, Gombrowicza Witolda, Grabowiecka, Grottgera Artura, Iglasta, Iłżecka (numery od 82 do końca ulicy – numery parzyste i numery od 83 do końca tej ulicy – numery nieparzyste), Iwaszkiewicza Jarosława, Jesienna, Jeżynowa, Kasprowicza Jana, Konarskiego Stanisława, Konopnickiej Marii (numery od nr 12 do 82 – numery parzyste i od nr 13 do 81 – numery nieparzyste), Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kurkowa, Leśmiana Bolesława, Letnia, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego Jacka, Miła, Mokra, Morcinka Gustawa, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, Okrzei Stefana, Orkana Władysława, Osikowa, Piaski, Plenerowa, Podleśna, Prusa Bolesława, Przerwy – Tetmajera Kazimierza, Raciborskiego Mariana, Rodakowskiego Henryka, Rodzinna, Rydla Lucjana, Staffa Leopolda, Struga Andrzeja, Syrokomli Władysława, Szymborskiej Wisławy, Temidy, Torfowa, Truflowa, Trzeciaków, Tuwima Juliana, Waryńskiego Ludwika (numery od 37 do 55 – numery nieparzyste), Wiosenna, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Wodna, Wolskiej Maryli, Wspólna (numery od 25 do nr 121 – numery nieparzyste, numery od 48 do 108 – numery parzyste), Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława (numery od 27 do końca ulicy – numery nieparzyste i numery od 30 do końca tej ulicy – numery parzyste), Zacisze, Zapolskiej Gabrieli, Zielna, Ziołowa.

Osiedle Słoneczne:
bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Słonecznego nr: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 16a, 17, 18, 19, 21, 22, 22a, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53. Ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej – prawa strona), Iłżecka (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – prawa strona), Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej – prawa strona), Radwana Mieczysława (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II – lewa strona).

Marek Giemza,
Artur Głąb,
Grażyna Maj,
Włodzimierz Stec,
Kamil Stelmasik,
Marta Woźnicka - Kuzdak
4

Osiedle Hutnicze:
Aleja Solidarności, Boernera Ignacego (numery od 7 do 19 – numery nieparzyste i od nr 4 do nr 40 – numery parzyste), Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fabryczna, Hutników, Klimkiewiczowska, Kościuszki Tadeusza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Łączna, Moniuszki Stanisława, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 1 do 7 – numery nieparzyste i numery od 6 do 10 – numery parzyste), Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Świętokrzyska (numery od 1 do 25 – numery nieparzyste i numery od 4 do 8 – numery parzyste), Traugutta Romualda, Trawna, Zamłynie, Zgoda.

Osiedle Ludwików:
Aleja 25-lecia Wolności (numery od 23 do 91 – numery nieparzyste), Bławatna, Jasna, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 9 do 57 – numery nieparzyste i numery od 12 do 60 – numery parzyste), Modra, Mostowa (numery od 34 do 120 – numery parzyste i numery od 49 do 79 – numery nieparzyste), Niska, Opatowska, Partyzantów, Różana, Sandomierska (numery od 7 do 95 – numery nieparzyste i numery od 12 do 112 – numery parzyste), Stalowa, Śliska, Wąwozy, Wiejska, Winnica, Zygmuntówka, Żytnia.

Osiedle Denków:
Browarna, Chrzanowskiego Leona (od ul. Wroniej do ul. J. Kilińskiego), Garncarska, Hedy Antoniego ps. „Szarego”, Mostowa (numery od 1 do 39 – numery nieparzyste i numery od 2 do 32 – numery parzyste), Niewiadoma, Ostrowiecka, Podstawie, Rudzka, Rynek Denkowski, Samsonowicza Jana (od nr 7 do końca tej ulicy - numery nieparzyste i od nr 18 do końca tej ulicy – numery parzyste), Spółdzielcza, Szkolna, Tomaszów, Topolowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona.

Osiedle Rosochy:
bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Rosochy nr: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 74, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 111. Ulice: Chrzanowskiego Leona (od Alei Jana Pawła II do ul. Wroniej – lewa strona), Jutrzenki, Ogrodowa, Pogodna, Sikorskiego Władysława (od nr 49 do końca tej ulicy – numery nieparzyste i od 40 do końca – numery parzyste), Słoneczna (do nr 19 do 63 – numery nieparzyste i od 10 do 30 – numery parzyste), Tęczowa.

Agnieszka Buczkowska,
Mateusz Czeremcha, Krystyna Dziewięcka,
Kamil Kutryba, 
Irena Renduda – Dudek