Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Powróć do: 2025

JOGA GALERII SZTUKI – ZAPROSZENIE NA 10.05.2025 R.

Sobota, 10 maja | godz. 9:00
Koszt: 15 zł (płatność gotówką w dniu wydarzenia)

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z jogą w niecodziennej przestrzeni – Galerii Sztuki! Wśród inspirujących dzieł sztuki zadbamy o ciało, umysł i wewnętrzny spokój.

W programie:

45 minut łagodnej jogi – rozciągnij ciało, rozluźnij napięcia i odnajdź harmonię.
Relaksacja przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonka Koshi – pozwól sobie na chwilę głębokiego wyciszenia i regeneracji.

Prowadzenie: Magdalena Wojszko
Certyfikowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem, autorka autorskiej metody łączącej tradycyjne techniki jogi z elementami głębokiej relaksacji. Zajęcia prowadzone są w sposób przystępny – odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i osób z doświadczeniem.

Zapisy:
Telefonicznie: +48 41 263 20 48
Osobiście
Wiadomość prywatna (media społecznościowe)

Prosimy o zabranie własnej maty.
Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.