Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Powróć do: 2025

ZAPROSZENIE NA II BEZPŁATNĄ ONKO KONFERENCJĘ W DNIU 11.10.2025 R.

ZAPROSZENIE NA II BEZPŁATNĄ ONKO KONFERENCJĘ W DNIU 11.10.2025R.

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec

zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego
oraz osoby zainteresowane tematyką zdrowia publicznego

na

II ONKO – KONFERENCJĘ „Kobiecość w chorobie onkologicznej”, 

która odbędzie się w dniu 11.01.2025 r. w godzinach od 10.00 do 14.00
w Ostrowieckim Browarze Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Siennieńska 54.

Organizatorką wydarzenia jest Jolanta Malec
z FUNDACJI ONKO ŚWIADOMOŚĆ JOLI M