Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Powróć do: 2025

ZAPROSZENIE NA PROFILAKTYCZNY MITING W DNIU 22.08.2025 R.

Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „Gladiator” 
im. Profesora Tadeusza Koszarowskiego Oddział Świętokrzyski
ma zaszczyt zaprosić Państwa na

 

Profilaktyczny Miting Rodzinny
realizowany w ramach zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia współfinansowanego przez Gminę Ostrowiec Świętokrzyski pod tytułem
WSPIERANIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH NA CELU PRZECIWDZIAŁANIE CHOROBOM NOWOTWOROWYM „IM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ”

pod hasłem:

"Profilaktyka najtańsza broń w walce z chorobami nowotworowymi"

o nazwie promującej "Ty decydujesz, czy zachorujesz.”

 

w dniu 22 sierpnia 2025 r. (piątek) godz. 16:00

w sali konferencyjnej Ostrowieckiego Browaru Kultury

ul. Siennieńska 54, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

 

Program spotkania:

  • 16:00 – 16:10 – Otwarcie spotkania
  • 16:10 – 16:30 – Prezentacja: „Najważniejsze zasady profilaktyki nowotworowej” -  Janusz Marszycki, Prezes Stowarzyszenia
  • 16:30 – 17:00 – Wykład: „Badania genetyczne oraz badania profilaktyczne jako podstawowe narzędzia profilaktyki nowotworów złośliwych”– lek. Beata Kozak-Klonowska, genetyk, członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka
  • 17:00 – 17:20 – Konsultacje indywidualne z lekarzem genetykiem
  • 17:20 – 17:30 – Podsumowanie spotkania
  • 17:30 – 18:30 – Poczęstunek
  • 18:30 – Zakończenie wydarzenia

 

Wydarzenie odbędzie się w formie wykładów i swobodnej debaty, której celem jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki nowotworowej i budowanie świadomości wśród rodzin.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu telefonicznie lub mailowo.

Kontakt: Zbigniew Wojna tel. 515 369 001

e-mail: zbyszekwojna@interia.pl

Serdecznie zapraszamy!